Spalio 7-osios ryte sugūžėjom savaitgaliui kas iš Vilniaus, kas iš Kauno į atokią sodybą, kur internetas tik prie sodybos vartų teveikia. Stiprinom tarpusavio komunikaciją pradėdami nuo vardų, o baigdami susitarimais dėl geometrinių formų apibrėžimų, kad teisingai nupieštume nupasakotą piešinį.

Geriau susipažinome su organizacijoje veikiančiais komitetais, ką jie veikia, bei praktiškai pamėginome pajausti kai kurias opias problemas kaip pabėgėlių teisių diskriminaciją ar lytiškai plintančios ligos. Taip pat prisidėjome ir prie labiau lokalesnių užduočių sprendimo kaip, pvz., „atvykstančių mainų studentų užimtumas“.

Socialinės dalies metu skatinome komandinį bendradarbiavimą Grifų medžioklės, susitalpinimo kubile ar pirtyje metu, o drąsiausius kvietėme išmėginti ežero šaltuką bei panirti į rave’o ar kitos muzikos dvasią.

Sekmadienio rytą pradėjome neįprastai – simuliavome IFMSA generalinę asamblėją. Kiekvienas atstovavome pasirinktą šalį bei teikėme pasiūlymus, balsavome ar sekundavome.

Kviestinis lektorius, pirmojo Lietuvoje, akademinio startuolių (jaunojo verslo) inkubatoriaus KTU „Startup Space” vadovas, visuomenininką, TEDxKaunas organizatorius – Donatas Smailys pravedė paskaitą melo teorijos tema: apie kūno kalbą ir kitus niuansus. Praktinių užsiėmimų metu savanoriams kamerų akistatoj buvo užduodami klausimai, kuriuos paskui visi kartu analizavome ir bandėme išsiaiškinti: į kuriuos atsakė teisybę, į kuriuos melavo.